Wpis

czwartek, 31 lipca 2014

Tanie noclegi w stolicy

 

Podróżowanie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdego dnia stoją przed nami możliwości zmiany miejsca. Latem wiele dzieje się w całej Polsce. Warto odwiedzić również Warszawę. Sprzyjają temu tanie loty oraz nowo otwierane tanie linie autobusowe, pozostaje jeszcze znaleźć tanie noclegi w stolicy.

Nie jest to łatwe, do wyboru mamy bowiem wiele opcji. Wśród nich można wyszukać coś na każdą kieszeń. W zależności od tego, ile możemy wydać na podróż, powinniśmy szukać właściwego noclegu. Jeśli dysponujemy niewielkim, raczej studenckim budżetem, najlepiej od razu odrzucić możliwość nocowania w hotelu. Te warszawskie z pewnością nie należą do tanich. Noclegi w stolicy nie muszą jednak kojarzyć się z perspektywą wydania dużej kwoty pieniędzy.

Zaoszczędzić można, wybierając jeden z hosteli, których w Warszawie nie brakuje. To miejsca, w których za niewielką cenę można nie tylko przenocować, ale też miło spędzić czas i poznać ciekawych ludzi z całego świata. W hostelach zatrzymują się bowiem bardzo często turyści i backpackersi, którzy podróżują po Polsce albo Europie i mają w zanadrzu do opowiedzenia wiele ciekawych historii. Poza tym, w ofercie hosteli znajdziemy bardzo często dostęp do WI-FI, dobrze wyposażoną kuchnię z jadalnią, oraz pokój wspólny, którym można porozmawiać z innymi mieszkańcami, pograć w plaszówki lub pooglądać telewizję.

Ale noclegi w Warszawie to nie tylko hostele. Jeśli kogoś one nie przekonują, zawsze może  zwrócić się ku bardzo popularnemu ostatnio couchsurfingowi i przenocować za darmo u kogoś, kto wcześniej zamieścił w Internecie ogłoszenie. Zerowe koszty to nie jedyna zaleta tego wyboru. Może się bowiem zdarzyć, że gospodarz chętnie oprowadzi nas po Warszawie i spędzi z nami trochę czasu.

Tanie podróżowanie może, jak widać, przynieść wiele pozytywnych wrażeń i możliwości.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
accountblogowe1227
Czas publikacji:
czwartek, 31 lipca 2014 13:43

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa